SLEVY PRO CESTOVATELE

(Seznam subjektů poskytujících slevy členům Českého klubu cestovatelů)

(na veškeré outdoorové vybavení – batohy, spacáky, boty, bundy, horolezecké a turistické vybavení, mapy a turistické průvodce, horská kola, fotografické přístroje a fotomateriál, …)

Průkazka člena

Na této stránce naleznete firmy a provozovny poskytující slevy členům Českého klubu cestovatelů. Jsou to firmy, kterým nejde jen o zisk, ale záleží jim na jejich klientech, zajímají je jejich problémy a mají pro ně pochopení, ba co více, snaží se jim pomoci. A to je myslím hodně. Je to nový přístup k zákazníkovi. Jsou to firmy, které byly ochotny vzdát se části svého zisku aby poskytováním slev členům Českého klubu cestovatelů přímo přispívaly na rozvoj cestování.

Označení prodejen

Poskytnutím slevy sponzorují každého jednotlivého cestovatele. Proto jim Český klub cestovatelů na tomto místě poskytl zdarma určitý prostor pro reklamu a navíc všechny tyto firmy mají, po dobu platnosti „Dohody o poskytování slev členům Českého klubu cestovatelů“, právo ve svých propagačních materiálech, tisku, veřejných vystoupeních apod.používat větu: „Podporujeme členy Českého klubu cestovatelů“. Slevy jsou poskytovány po předložení průkazu člena Českého klubu cestovatelů s platnou discontní známkou, která je součástí členství typu C a výše.

Pokud zde nejsou některé firmy, provozovny, prodejny či výrobci uvedeni, je tomu tak jen proto, že ještě nejsou registrováni. Mohou se zaregistrovat buď sami (rádi jim zašleme „Dohodu o poskytování slev členům Českého klubu cestovatelů“, nebo prostřednictvím našich členů, kteří mají právo oslovovat podnikatelské subjekty s nabídkou sepsání „Dohody o poskytování slev členům Českého klubu cestovatelů“, kterou pak vyplněnou subjekt zašle na naši adresu, my ho zaregistrujeme a podepsanou dohodu mu vrátíme zpět. Jednorázový registrační poplatek je pouze 200,– Kč. V této částce jsou zahrnuty dvě nálepky k označení provozovny, provize pro člena, který subjekt oslovil a nutné administrativní náklady spojené s registrací subjektu. Reklama na těchto stránkách je pro registrované subjekty zdarma. Kontaktujte nás, dobré firmy by zde neměly chybět.

Seznam subjektů poskytujících slevy členům Českého klubu cestovatelů

(vyberte firmy či města začínající skupinou písmen)